Вітаємо переможницю!

Заклади дошкільної освіти Гадяцької і Сергіївської ОТГ вже втретє долучилися до обласного конкурсу на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу», який проведено 10 червня 2020 року на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Інтерес та значущість дослідження свого роду підростаючим поколінням, занурення у його історію, знову «вилився» у різнобарвну палітру неперевершених генеалогічних знахідок від учасників конкурсу.

Інформуємо, що вже підведено підсумки цих дитячих змагань, і ми з радістю повідомляємо, що ІІІ місце виборола вихованка ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради БУДЯКОВА ЕВЕЛІНА.

Грамотами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відзначено також роботи вихованки ЗДО № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради ГРОМИ АЇДИ та учениці Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради ЛОБОДИ ЗЛАТИ.

Вітаємо наших представниць та дякуємо всім учасникам конкурсу, їх батькам, вихователям і вчителям.

Підготував: С.М. Майборода