Запрошуємо на виставку-продаж ручної роботи «Планета handmade»

Дата: 17.06.2020 16:26

Виставка-продаж виробів ручної роботи «Планета handmade» відкрилася у Гадяцькому історико-краєзнавчому музеї. Тут представлені роботи місцевих майстринь-лауреатів багатьох конкурсів і виставок обласного, Всеукраїнського і Міжнародного рівнів. Різноманітні техніки не залишать байдужими жодного. На виставці «Планета handmade» ви зможете придбати солодощі й віночки ручної роботи, прикраси у техніці мікромакраме, торбинки та іграшкиіз гіпоалергенної пряжі, світильники з ізолону й фоамірану, текстильні ляльки, вироби в народному стилі, плетені кошики, а також живі квіти (фіалки і кактуси).

Двері музею відчинені з урахуванням обмежувальних вимог на період дії карантину щоденно з 8.30 до 16.30; у вихідні – з 10.30 до 15.30, групами до п’яти осіб.