Засідання 62 чергової сесії міської ради

Дата: 19.06.2020 15:39

18 червня 2020 року в залі засідань міської ради відбулося пленарне засідання шістдесят другої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання. Головував на засіданні міський голова Нестеренко Володимир Олександрович. Зареєстровано 19  депутатів міської ради з 26 обраних.

У зв’язку з встановленням карантину в роботі сесії взяли участь начальники управлінь, відділів міської ради та начальники відділів виконавчого комітету міської ради, що доповідали з питань розгляду порядку денного.

Пленарному засіданню шістдесят другої сесії передували засідання постійних депутатських комісій. Свої засідання провели всі п’ять депутатських комісій. На пленарне засідання до розгляду було внесено 53 питання, в тому числі «Різне». 27 питань основних, 26 питань земельних відносин. Всі питання були розглянуті і прийняті позитивні рішення.

У «Різному» виступили: депутати Божко Л.Ф., Ілляшенко О.І.