На пунктах тестування Гадяча проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики

  • 368

25 червня 2020 року тестуванням з математики стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

У нашому місті працювало два пункти ЗНО: на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів 4 імені Лесі Українки та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. 3 імені Івана Виговського.

Участь в тестуванні взяли 296 абітурієнтів, що становить 85 % від зареєстрованих. Роботу пунктів тестування забезпечили 71 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

 Відрадно, що учасники зовнішнього оцінювання були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забували, що безпека – спільна справа.

Результати тестування з математики зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу з предмета.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна отримати правильно виконавши всі завдання, що за бажанням учасника будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту – 62 бала.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з математики будуть оприлюднені 26 червня у розділі «Відповіді на тести ЗНО».

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 16 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з математики та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 17 липня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які виявили бажання проходити державну підсумкову атестацію з математики.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 01 липня подати до Харківського РЦОЯО  заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО у 2020 році відбудеться з 23 липня до 11 серпня.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку. Бажаємо сил, енергії, удачі, адже попереду ще у нашому місті ЗНО з української мови та літератури, історії України, географії.

 

Підготував: С.М. Майборода