Привітання міського голови з Днем Конституції України

Шановні земляки-гадячани!

Вітаю Вас з державним святом – річницею прийняття Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція - це фундамент правової системи держави, чинник забезпечення законності та правопорядку, стабільності інститутів влади.

Бажаю всім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай реформи у конституційній сфері будуть успішними, а в кожній родині панує мир, спокій і достаток.

Добра вам, щастя, злагоди та миру.

міський голова   В.Нестеренко