На пунктах тестування Гадяча проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

  • 438

Фото без опису

30 червня 2020 року тестуванням з української мови і літератури продовжено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Цього дня у нашому місті працювало три пункти ЗНО: на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів 1 імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Івана Виговського та Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки.

Участь в тестуванні взяли 488 абітурієнтів, що становить 72 % від зареєстрованих. Роботу пунктів тестування забезпечили 118 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Відрадно, що не дивлячись на спеку, учасники зовнішнього оцінювання знову були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури складається із завдань трьох форм. Загальна кількість завдань тесту – 58, на їх виконання учасникам було відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та № 58 частини «Власне висловлення» буде зараховуватися, як державна підсумкова атестація з української мови для учасників, які цього року виявили бажання зарахувати результат ЗНО як ДПА.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та № 58, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури – 104 бали.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури будуть оприлюднені 1 липня у розділі Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з української мови та таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

         Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які виявили бажання проходити державну підсумкову атестацію з української мови і літератури.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 06 липня 2020 року подати до Харківського РЦОЯО  заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО у 2020 році відбудеться з 23 липня до 11 серпня.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку. Бажаємо сил, енергії, удачі, адже попереду у нашому місті ще ЗНО з історії України та  географії.

 

Підготував: С.М. Майборода