Учні закладів освіти Гадяцької міської ОТГ – випускники Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування

Фото без описуФото без опису

30 червня 2020 року в онлайн-режимі проведено другий випуск Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування. Серед 63 випускників цього року, четверо представників закладів освіти Гадяча: Бєлан Анастасія, Зигун Яна, Ярмак Микола (Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського), Мироненко Поліна (Гадяцький ліцей І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки).

Нагадаємо, що учасниками Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування. є учні 8-11 класів, лідери учнівського самоврядування, активна та талановита молодь. Участь у проєкті є добровільною та безкоштовною. Майже 7 місяців учні вивчали досвід лідерства, брали участь у тренінгах, створювали свої проєкти та вчилися бути відповідальними.

Учасників підсумкової конференції привітали батьки-засновники обласної школи. Ректор ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» О.О. Нестуля та ректор Полтавського обласного інституту післядипломної освіти ім. М.В. Остроградського В.В.Зелюк. Школа працює за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради.

Учасники проєкту згадали найяскравіші хвилини навчання переглянувши відео «Старт ПОШЛУС 2019-2020», а головне – кожен мав змогу висловити свої враження від участі у проєкті. Своїми емоціями від навчання поділилися і наша представниця – учениця Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки Мироненко Поліна.

Випускники Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування виконували завдання у дистанційному курсі «Школа лідерів учнівського самоврядування» на платформі MOODLE. Було заплановано та проведено 16 із 32 тренінгів на 8 локаціях. Фото зі звітами про виконання творчих завдань школярі надсилали менторам проєкту для зарахування.

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування цього року стала новим досвідом, навіть у режимі карантину виклик був подоланий юними лідерами. Частині учасників школа допомогла визначитися з майбутньою професією, перебороти страхи публічного виступу, відкрила величезну кількість цікавих книг і статей.

Висловлюємо щирі слова вдячності педагогам-координаторам, які допомогли школярам в ході проєкту.

На завершальній конференції усі учасники отримали сертифікати про участь у проєкті та навчальні посібники «Основи лідерства» авторів Нестулі О.О., Нестулі С.І., які будуть надіслані традиційно найактивнішим слухачам.

Зичимо успіхів, натхнення, ще більше нових знань, навичок, вражень та лідерської поведінки майбутнім агентам змін – нашим випускникам Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування-2020!

Підготував: С.М. Майборода