Зручні тротуари міста для всіх і кожного

Дата: 02.07.2020 15:11

У місті продовжується робота щодо покращення умов для пішоходів, створення зручності для пересування тротуарними доріжками осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Актуальними залишаються питання облаштування тротуарів в місцях перетину пішохідних шляхів, проїздів у двори, заїздів на автостоянки біля магазинів, АЗС, аптек, тощо.

Так, нещодавно завершено поточний ремонт тротуарів на розі вулиць Шевченка-Чапаєва. Для зручності облаштовано три переходи в місцях, де частіше переміщаються особи на візках, літні люди, особи з дитячими візками та інші маломобільні верстви населення. Контрастна за кольором текстурна маркувальна полоса розміщена на початку і в кінці переходу зроблена для того, щоб сповіщати людей з порушеннями зору про розташування проїжджої частини.

Тому, запровадження комплексу заходів з підвищення рівня безпеки пішоходів є одним із пріоритетів діяльності міської влади.