Відбудуться зміни в організації надання адміністративних послуг соціального характеру

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 №1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг», від 30.11.2016 №890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до окремих постанов Кабінету Міністрів України, щодо уповноваження об’єднаних територіальних громад на прийом заяв з необхідними документами для призначення державних соціальних допомог, пільг, субсидій та передачу їх відповідним органам соціального захисту населення.

Згідно зі ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 14.06.2018 № 890 « Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей» та з метою реалізації державної політики у сфері із забезпечення сервісного підходу та дотримання максимальної доступності адміністративних послуг соціального характеру відбудуться зміни в організації прийому громадян та прийманні документів для різних соціальних гарантій жителям Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади.

Про подальші зміни умов прийому громадян буде повідомлено пізніше.