Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 06.07.2020 16:49

Виконавчим комітетом Гадяцької міської ради 06.07.2020 відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сорокової сесії Гадяцької міської ради від 14.11.2018 проведено конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - погреба вхідного, площею            20,2 кв.м., розташованого за адресою: вул. Героїв Майдану, 5-Є, м. Гадяч, яке знаходяться на балансі виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами розгляду конкурсною комісією поданих учасниками конкурсних пропозицій, переможцем конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - погреба вхідного, площею 20,2 кв.м., розташованого за адресою: вул. Героїв Майдану, 5-Є,     м. Гадяч обрано юридичну особу – ТОВАРНА БІРЖА «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ».