На пунктах тестування Гадяча проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

  • 502

Фото без опису

09 липня 2020 року тестуванням з історії України продовжено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Цього дня у нашому містіпрацювало два пункти ЗНО: на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки та Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки.

Участь в тестуванні взяли 335 абітурієнтів, що становить 67 % від зареєстрованих. Роботу пунктів тестування забезпечили 86 педагогічних працівників, медичні працівники, працівники Національної поліції та служби охорони.

На пунктах тестування було дотримано всіх протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24.

Відрадно, що не дивлячись на спеку, учасники зовнішнього оцінювання знову були відповідальними, дотримувались рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України складається із завдань чотирьох форм.

Загальна кількість завдань тесту з історії України – 60, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань № 1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання № 1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи – 94 бали.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з історії України будуть оприлюднені 10 липня у розділі Відповіді на тести ЗНО

.        Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що буде проведено 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з історії України.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 14 липня 2020 року подати до Харківського РЦОЯО заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО з історії України у 2020 році відбудеться 06 серпня.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто забезпечив роботу пунктів тестування, за відповідальність, організованість та витримку. Бажаємо сил, енергії, удачі, адже попереду у нашому місті ще ЗНО з географії.

 

Підготував: С.М. Майборода