8 ЛИПНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ РОДИНИ

Дата: 08.07.2020 08:04

Є в житті цінності великі,

Їх не продати й не купити.

І відзначають в Україні

Міжнародний день родини!

8 липня в Україні відзначають День родини – свято, яке покликане нагадати про важливість сімї для суспільства.

Це свято було започатковане всього 8 років тому, його відзначають з 2012 року.

Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.

Родина завжди була і залишається хранителькою духовних цінностей, родинних традицій, невечерпним джерелом наснаги та оптимізму для кожного з нас. Адже саме у родині відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, підтримка, душевний затишок і добро. У житті кожної людини сім’я займає особливе місце, вона є найпершим ціннісним орієнтиром на життєвому шляху кожного із нас, бо саме в родині формується особистість.

День родини припадає на день Петра і Февронії, покровителів сім’ї та шлюбу.

У світі ж є День сім’ї, більшість країн відзначає його 15 травня – ця дата, встановлена Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1993 році.

У цей день радять приділити своїм рідним побільше уваги та подарувати радісні емоції.