У Гадяцькому історико-краєзнавчому музеї відбулася зустріч з генерал-майором, начальником Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова Левченком О.В.

Дата: 13.07.2020 15:35

12 липня в Гадяцькому історико-краєзнавчому музеї відбулася зустріч з випускником Гадяцької СШ №1 - Левченком Олександром Віталійовичем. Левченко О.В. – пройшов шлях від випускника Гадяцького СПТУ №7 до генерала-майора, начальника Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора військових наук, професора.

Це була неймовірно цікава зустріч. Генерал-майор відвідав музей не вперше. Цього разу він був з подарунками. Фонди поповнилися багатьма цікавими військовими речами, книгами та найціннішим експонатом - його особистою формою. Ми вдячні Олександру Віталійовичу за допомогу і цінні експонати. Найближчим часом їх можна буде побачити в експозиціях музею.