По дорозі з боку Києва на в'їзді в місто відремонтований в'їзний знак "Гадяч"

Дата: 14.07.2020 15:08

Продовжуємо оновлювати на основних в’їздах до Гадяча символічні знаки, пов’язані з історією нашого міста. Так, на дорозі з боку Києва на в'їзді в місто гадячан та гостей міста зустрічає відремонтований в'їзний знак "Гадяч". На ньому символічно зображені основні галузі господарства нашої місцевості.

«Гадяч змінюється на краще. Наша мета: зробити Гадяч сучасним містом. А встановлення символів міста на в’їздах до нього – гарна практика. Це неправильно, маючи стільки видатних особистостей, символів, таку багату історію, обмежуватися табличкою на в’їзді», – зазначив міський голова Володимир Олександрович Нестеренко.

Архітектурні елементи в’їзного знаку виконані з металу, облицьовані мраморною крихтою та встановлені на бетонному п’єдесталі.

Загальна висота композиції знаку – 3 м., ширина - 1 м. На п’єдесталі змонтовані літери «ГАДЯЧ», довжиною 2 м. та висотою кожної букви - 0,5 м. Навколо встановленої композиції упорядковано територію.