Програма «Турбота» в дії

Дата: 03.08.2020 14:09

Мешканцям Гадяцької міської ОТГ дуже важливо знати, як розвивається громада, а тим більше така важлива для кожної людини сфера, як соціальна.

З першого серпня запрацювала доставка гарячого харчування (обідів) для одиноких малозабезпечених громадян. Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення Гадяцької міської ОТГ "Турбота" на  2020 рік була створена для того, щоб надавати підтримку тим, хто потребує додаткової турботи, а саме одиноким пенсіонерам та особам з інвалідністю, дохід яких не перевищує 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність; одиноким особам з інвалідністю І групи загального захворювання та одиноким особам з інвалідністю І та ІІ групи по зору.

Сьогодні люди отримали перші гарячі обіди.