Засідання журі по визначенню лауреатів на здобуття літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»

Дата: 07.08.2020 15:40

7 серпня 2020 року в музейній кімнаті Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 ім. Олени Пчілки о 14.00 год згідно карантинних умов відбулося онлайн засідання журі по визначенню лауреатів на здобуття літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки Національного видавництва дитячої літератури «Веселка».

Літературно-мистецька премія імені Олени Пчілки заснована 1991 року з ініціативи видавництва «Веселка». 2012 року до складу співзасновників долучилися Гадяцька міська рада, Гадяцька районна рада, Гадяцька районна державна адміністрація.

Премія присуджується щороку за визначний оригінальний твір сучасного автора, впорядкування антологічного чи енциклопедичного видання для дітей, оригінальне навчальне видання, редакторську роботу, здобутки в багаторічному процесі перекладу творів світової класики для дітей українською мовою, творчість в ілюструванні національної літератури для дітей, просвітницьку діяльність серед дітей та підлітків.

Роботу журі премії організовує видавництво «Веселка» за участю співзасновників. Премія вручається в місті Гадячі Полтавської області.

Гадяцьку міську ОТГ на засіданні журі представляли Катерина Кувшинова, начальник відділу культури і туризму, та Наталія Шимка, методист методичного кабінету відділу освіти,молоді та спортуГадяцької міської ради.