Увічнення мужності та героїзму захисників України

Дата: 13.08.2020 14:18

12 серпня 2020 року відбулась робоча зустріч міського голови В.О.Нестеренка та представників відділу містобудування, архітектури, житлово-комугнального господарства та будівництва Гадяцької міської ради з переможцем Всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проєкт об’єкта благоустрою (пам’ятного знаку) – «Землякам, що стали на захист України» в парку «Перемога» у м. Гадяч - Адаменком Сергієм Григоровичем з питання врахування пропозицій до конкурсного проєкту, що надійшли від громадської організації «Братерство  учасників АТО Полтавщини».

За результатами обговорення прийнято рішення внести запропоновані корективи до проектної пропозиції.

Виготовленням пам’ятного знаку будуть займатися наші земляки – працівники ТОВ «Вентиляторний завод «Горизонт».