Проведено галузеву нараду працівників культури Гадяцької міської ОТГ

Дата: 20.08.2020 16:09

Працівники культури одні з перших відвідали виставку з тематичними фотозонами «Україна в асоціаціях», з любов’ю і натхненням підготовлену працівниками музею до Дня Незалежності України.
20.08.2020 в виставковій залі Гадяцького історико-краєзнавчого музею була проведена чергова галузева нарада працівників культури Гадяцької міської ОТГ.
Катерина Кувшинова ( начальник відділу), разом з колегами обговорили актуальні питання сьогодення важливі для виконання планів та вирішення робочих проблем в умовах карантину закладами культури Гадяцької міської ОТГ.
Культпрацівники мали змогу не тільки ознайомитись з цікавим матеріалом, пофотографуватись в фотозонах, а і придбати патріотичну сувенірну продукцію товарів народних промислів, місцевих майстрів.