У Гадячі відзначили День Державного Прапора України (додано відео)

  • 536

Фото без опису

Із нагоди Дня Державного Прапора України,  23 серпня 2020 року, в місті Гадячі відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь керівництво міста та району, працівники держустанов, військовослужбовці Гадяцького районного військового комісаріату.

Розпочались заходи з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Потому урочистості перемістились до Гадяцької районної державної адміністрації, де відбулася церемонія урочистого підняття Державного прапора України.  

Прапор, герб, гімн – є символами національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують миролюбство та велику працю наших людей. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Під виконання Державного гімну України честь підняти Державний Прапор України було надано учасникам Операції об’єднаних сил на Сході нашої країни: старшому солдату Коренівському Віктору Івановичу та старшині Негоц Анатолію Володимировичу.

Квіткові композиції поклали до пам’ятника М.П. Драгоманову та пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України» в парку «Перемога» у м. Гадяч. Учасники заходу віддали шану та згадали всіх тих, хто загинув, виборюючи для нащадків незалежну, демократичну, вільну та квітучу Україну.

 

 

В цей день в актовій залі Гадяцької районної ради відбулись урочистості з вручення премії Олени Пчілки. По закінченню урочистої частини лауреати щорічної  літературно-мистецької  премії імені Олени Пчілки відвідали музей О.Пчілки та зробили світлини на пам’ять.