У Гадячі проведено міську серпневу педагогічну конференцію

26 серпня 2020 року вже вп’яте зібралася педагогічна громадськість Гадяцької громади на міську серпневу конференцію «Освіта Гадяцької міської ОТГ на шляху формування нового освітнього простору: підсумки 2019/2020 н. р. та основні завдання на 2020/2021 н. р.», яка цьогоріч проводилася у форматі освітнього онлайн марафону.

Фото без описуУ зібранні взяли участь керівники, педагогічні працівники всіх закладів і установ освіти Гадяцької міської ради, Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, Гадяцької музичної школи, Гадяцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи,  Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, Державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище», Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

У своєму виступі начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М. привітав педагогів з прийдешнім початком нового навчального року. У своєму виступі Станіслав Миколайович запевнив, що міською владою буде докладено максимум зусиль для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти Гадяцької міської ОТГ і з допомогою педагогів вони стануть центрами духовного, громадського і суспільного життя.

Заступник начальника-начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Мироненко Л.Л. презентував матеріали «Самооцінювання: алгоритм дій задля вдосконалення закладу освіти».

Фото без описуПід час проведення заходу підбито підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти Гадяцької міської ОТГ у 2019/2020 навчальному році та визначено завдання галузі освіти на 2020/2021 навчальний рік, які окреслив у своєму виступі начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М. Сучасні виклики методичної служби проаналізовано завідувачем методичного кабінету Гадяцької міської ради Майбородою С.М.

В обговоренні доповіді взяли участь працівники закладів освіти ОТГ.

Роботу заступника директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського Григор’євої Л.В. відзначено грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради за високий професіоналізм, досягнення вагомих результатів у роботі, відданість справі навчання та виховання учнівської молоді, сумлінне виконання своїх обов’язків, вагомий внесок у розвиток освіти Гадяцької міської ОТГ нагороджено:

вихователя ЗДО № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Файзуліну М.М.;

завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороду С.М.;

методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенка В.В.

Колектив Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки нагороджено Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради за високий професіоналізм при роботі закладу у дистанційному режимі, досягнення вагомих результатів у навчанні і вихованні підростаючого покоління.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі громади та якісну підготовку до нового 2020/2021 навчального року Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради колективи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова та ЗДО № 2 «Берізка».

За підсумками Конференції ухвалено рекомендації.

За інформацією методичного кабінету відділу

освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.