У Гадячі проведено міську серпневу педагогічну конференцію

  • 227

26 серпня 2020 року вже вп’яте зібралася педагогічна громадськість Гадяцької громади на міську серпневу конференцію «Освіта Гадяцької міської ОТГ на шляху формування нового освітнього простору: підсумки 2019/2020 н. р. та основні завдання на 2020/2021 н. р.», яка цьогоріч проводилася у форматі освітнього онлайн марафону.

У зібранні взяли участь керівники, педагогічні працівники всіх закладів і установ освіти Гадяцької міської ради, Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, Гадяцької музичної школи, Гадяцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи,  Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, Державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище», Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище». 

У своєму виступі начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М. привітав педагогів з прийдешнім початком нового навчального року. У своєму виступі Станіслав Миколайович запевнив, що міською владою буде докладено максимум зусиль для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти Гадяцької міської ОТГ і з допомогою педагогів вони стануть центрами духовного, громадського і суспільного життя.

Заступник начальника-начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Мироненко Л.Л. презентував матеріали «Самооцінювання: алгоритм дій задля вдосконалення закладу освіти».

Під час проведення заходу підбито підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти Гадяцької міської ОТГ у 2019/2020 навчальному році та визначено завдання галузі освіти на 2020/2021 навчальний рік, які окреслив у своєму виступі начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М. Сучасні виклики методичної служби проаналізовано завідувачем методичного кабінету Гадяцької міської ради Майбородою С.М.

В обговоренні доповіді взяли участь працівники закладів освіти ОТГ.

Роботу заступника директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 ім. Івана Виговського Григор’євої Л.В. відзначено грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради за високий професіоналізм, досягнення вагомих результатів у роботі, відданість справі навчання та виховання учнівської молоді, сумлінне виконання своїх обов’язків, вагомий внесок у розвиток освіти Гадяцької міської ОТГ нагороджено:

вихователя ЗДО № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Файзуліну М.М.;

завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороду С.М.;

методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенка В.В.

Колектив Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 1 ім. Олени Пчілки нагороджено Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради за високий професіоналізм при роботі закладу у дистанційному режимі, досягнення вагомих результатів у навчанні і вихованні підростаючого покоління.

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі громади та якісну підготовку до нового 2020/2021 навчального року Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради колективи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова та ЗДО № 2 «Берізка».

За підсумками Конференції ухвалено рекомендації.

 

За інформацією методичного кабінету відділу

освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.