Привітання міського голови Володимира Нестеренка з Днем Знань!

Дорогі школярі,

шановні батьки та вчителі!

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань і початком нового навчального року!

1 вересня - це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів - це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей - це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

В цей перший день осені хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння.

А нашим дорогим першокласникам - ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Випускникам зичу впевненості в собі та досягнення всіх намічених цілей. Нехай ваш останній рік навчання у школі буде багатим на радісні та яскраві події.

Будьте патріотами гадяцької землі та свої держави.

З повагою,

міський голова     В.О.Нестеренко