У Гадячі ветеранам вручили продуктові набори

Дата: 09.09.2020 11:32

Щорічно представники Гадяцької міської ради спільно з міською громадською організацією ветеранів війни та праці відвідують учасників бойових дій та прирівняних до них жителів міста. У зв’язку з пандемією COVID-19,  великих масових заходів до Дня міста цього року проводити не планується. Проте, приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, яким пощастило пережити війну, які, на глибоке переконання, є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування -  наш обов’язок.

Традиційно, із нагоди відзначення 77-ї річниці визволення міста Гадяча від нацистських загарбників,  учасникам бойових дій, прирівняним до них та інвалідам Другої світової війни вручено продуктові набори – «Солдатський кошик».