Привітання міського голови з Днем міста!

Дата: 11.09.2020 10:08

Шановні ветерани, мешканці та гості громади!

Для всіх нас 11 вересня - особлива дата. Саме в цей день 77 років тому місто Гадяч та населені пункти старостату було звільнені від нацистських загарбників. І на гадяцькій землі  розпочиналося мирне життя.

Ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих, низько вклоняємося ветеранам, учасникам бойових дій, вдовам та тим, хто кував перемогу в тилу.

Визволення міста гадячани вважають другим днем його народження і вже багато років  відзначають його як День міста, а жителі населених пунктів Біленченківського старостинського округу святкують - день села. Славне історичне минуле - це економічний потенціал сьогодення, що згуртовує  нас, гадячан, навколо однієї мети - зробити громаду  процвітаючою, перспективною, привабливою, а її мешканців – успішними, істинними патріотами гадяцького краю та України.

Щиро вітаю зі святом! Зичу миру і щастя, добра і добробуту, родинного затишку і вірних друзів, святкового настрою та віри в майбутнє.

З повагою,

міський голова В.О.Нестеренко