Проведено міський чемпіонат з інтелектуальних ігор до Дня міста на приз від міського голови

Дата: 11.09.2020 15:05

11 вересня 2020 року, в День міста, з 13-00 по 16-00 у внутрішньому дворику ККЗ «ДРУЖБА», вул. Гетьманська, 12, проходить святковий міський чемпіонат з інтелектуальних ігор на приз від міського голови.
Цьогорічний чемпіонат присвячено ще і 25-тій річниці інтелектуального руху в Гадячі!

Серед   шкільних команд міста перемогу отримала  команда «НІКА» Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 ім. Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, керівник Ольга Шаманська.

О 14-00 продовжили естафету команди дорослих гравців.

Призовий фонд наданий за підтримки міського голови Володимира Нестеренка.

Вітальні слова гравцям від міського голови передала Катерина Кувшинова -засновник інтелектуального руху в Гадячі, а нині начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради.

Дякуємо керівнику клубу «Магніт» Олександру Грабенку та його заступнику Олександру Кирію за організацію цього пізнавального заходу.