Фотоконкурс дизайнерських букетів «Гадяч - місто квітуче»

Дата: 11.09.2020 15:10

Підведено підсумки фотоконкурсу дизайнерських букетів від квіткових салонів приватних підприємців нашого міста «Гадяч - місто квітуче». Від гадяцької громади висловлюємо подяку Марині Тимченко за участь у конкурсі і надіслані фото квіткових композицій «Гадяч квітучий» від квіткового салону «Квітковий рай».

Наш солодкий приз дістається саме Вам! А фотоконкурс ще раз підтвердив звичну істину: квіти – це символ краси людини. Без них немислиме життя жодної української родини: палахкотять біля вікон наших осель животрепетним вогнем мальви, буяють різнобарв'ям нагідки, троянди, дзвіночки, айстри.

Всі, хто переглянув фото робіт майстрині, отримали величезне естетичне задоволення. Маємо надію, що в майбутньому ми зможемо організувати виставку квіткових композицій наживо і за участю більшої кількості учасників.

Нашому Гадячу бажаємо квітнути і процвітати на радість жителів громади!

З Днем міста!