Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата: 16.09.2020 14:02

16 вересня 2020 року у приміщенні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова  проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області.

До участі у випробуванні було допущено двох кандидатів: Сидоренко Тетяну Олександрівну і Майбороду Сергія Миколайовича.

Конкурсний відбір проводився за результатами письмового іспиту на знання законодавства України та законодавства у сфері освіти і презентації державною мовою перспективного плану (стратегії) розвитку Центру, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Відповідно до результатів конкурсного відбору (зведеної відомості та рейтингової таблиці)  Майбороду Сергія Миколайовича визнано переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області», як такого, що набрав більшу кількість балів.