Безпека життєдіяльності - базова складова роботи міської влади

Дата: 18.09.2020 11:20

У місті проводиться робота щодо покращення умов для пішоходів, створення зручності для пересування тротуарними доріжками осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Актуальними залишаються питання облаштування тротуарів в місцях перетину пішохідних шляхів, проїздів у двори, заїздів на автостоянки біля магазинів, АЗС, аптек.

Враховуючи активний рух автомобільного транспорту в районі магазину «МаркетОПТ», необхідність створення безпеки для пересування пішоходів,  в ході проведення реконструкції центральної площі міського парку «Перемога» виконано капітальний ремонт тротуарної доріжки, встановлено зручні пандуси та нанесено дорожню розмітку «пішохідний перехід» і  відповідні дорожні знаки.

Встановлено дорожні знаки «Пішохідний перехід» та нанесено дорожню розмітку і навпроти центрального входу в Гадяцьку спеціалізовану школу І-ІІІ ст.  ім. Михайла Драгоманова.