«ПАКУНОК МАЛЮКА» ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ МОЖНА ЗАМОВИТИ ЧЕРЕЗ ЦНАП

Дата: 28.09.2020 08:12

Сектор ЦНАП виконавчого комітету Гадяцької міської ради  розпочав приймати заявки на послугу «Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» . Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом  Гадяцької міської ради  21.09.2020. Послуга надається у рамках пілотного проєкту, запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».Суб’єктом надання послуги є управління соціального захисту населення.

Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” становить 5 тис. гривень.

Звернутися за послугою необхідно протягом року з дня народження дитини.

Кошти необхідно використати протягом року з дня відкриття карткового рахунку.

Виплата грошової компенсації проводиться на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”.

Послуга надається за умови не отримання пакунку малюка в натуральному вигляді.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну новонароджену дитину для придбання  дитячих товарів ( засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок;  дитячого одягу та взуття;  дитячого харчування;  дитячого посуду;дитячих іграшок;  текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр)  та товарів для породіллі  у закладах торгівлі, які уклали з Мінсоцполітики публічний договір.