Розширення переліку адміністративних послуг соціального характеру у ЦНАП

Дата: 28.09.2020 08:20

Сектором - Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради, на виконання рішення Гадяцької міської ради від 22.01.2020 р.  та  21.09.2020 р. здійснюється прийом мешканців громади для надання адміністративних послуг соціального спрямування, суб’єктом надання яких є управління соціального захисту населення Гадяцької районної державної адміністрації.
     Прийом документів здійснюється адміністраторами ЦНАП  за допомогою програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», що передбачає внесення та передачу інформації до виконавців в режимі онлайн та в паперовій формі.
    Нагадуємо, що графік роботи ЦНАП з громадянами з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:00 (п’ятниця – до 14:45), за адресою м. Гадяч, вул. Шевченка  5, кабінет 107 , телефон для довідок  3-34-45.