Привітання міського голови з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2020 09:35

Дорогі освітяни!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом!

Бути педагогом - високе покликання. Від вашого професіоналізму, терпіння і мудрості, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу залежить  розвиток і виховання дитини. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Дякуючи Вам, шановні вчителі, ми рухаємось уперед, складаючи до освітянської скарбнички нові наукові та творчі здобутки. Так, четвертий рік поспіль Гадяч потрапляє до топ п’яти рейтингу міст та районів Полтавської області за результатами зовнішнього незалежного оцінювання!

Наші школярі та педагоги не раз були відзначені на рівні міста, області, держави. І це ще одне свідчення Вашої майстерності та професіоналізму, здатності навчати, прищеплюввати дітям інтерес до науки, до пізнання світу.

Від усієї душі бажаю всім працівникам освіти Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади міцного здоров’я, натхнення, творчості та любові!

З повагою -  міський голова  В. НЕСТЕРЕНКО