Привітання міського голови з Днем захисника України!

Дата: 13.10.2020 10:14

Шановні захисники української землі!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України!

День захисника України символічно  об’єднує величні свята – день Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Це свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Сердечно бажаю вам міцного козацького здоров’я, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра! Нехай любов до рідного краю й людська повага надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

З повагою –

Міський голова В.Нестеренко