У формі Skype-конференції проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Гадяцької, Сергіївської та Краснолуцької ОТГ

Дата: 20.10.2020 16:50

20 жовтня 2020 року у формі Skype-конференції проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Гадяцької, Сергіївської та Краснолуцької ОТГ.

Директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майборода С.М. проаналізував механізм впровадження чинного Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, запропонував способи підтримки педагога в системі підвищення кваліфікації; акцентував увагу на особливостях організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського з 19 жовтня 2020 року.

Також надано консультації щодо організації проведення Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році та зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

Учасники заходу обговорили порядок подання пропозицій щодо підготовки плану роботи Гадяцького центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Підготував: С.М. Майборода