Проведено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників"

Дата: 21.10.2020 15:17

21 жовтня  2020 року у приміщенні Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова  проведено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників  (психолога та консультантів) комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області.

До участі у випробуванні було допущено шість кандидатів.

Конкурсний відбір проводився за результатами письмового іспиту на знання законодавства України та законодавства у сфері освіти, знань щодо професійного розвитку педагога; презентації е-портфоліо у вигляді сайту або блогу, в якому розміщені свої основні досягнення, матеріали щодо самооцінювання педагогічної діяльності та основні завдання роботи працівника Центру, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Відповідно до результатів конкурсного відбору (зведеної відомості та рейтингової таблиці)  переможцями конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області», як таких, що набрали більшу кількість балів визнано:

Аколович Тетяну Петрівну на посаду психолога;

Лисенка Віталія Володимировича на посаду консультанта;

Шимку Наталію Петрівну на посаду консультанта;

Мирошниченко Надію Миколаївну на посаду консультанта;

Ємець Софію Миколаївну на посаду консультанта.

Підготував: С.М. Майборода