Продовжується виконання планових робіт по відновленню дорожнього покриття вулиць (додано відео)

Дата: 23.10.2020 16:04

Дороги в населеному пункті – це важливі транспортні артерії, і від їх стану залежить безпека дорожнього руху. Тому так важливо підтримувати у належному стані дорожнє полотно З початку року виконано ремонт дорожнього покриття 68 вулиць Гадяцької міської ОТГ.

На черговому засіданні  сесії Гадяцької міської ради було внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку міської ОТГ на 2020 рік та і збільшено видатки на проведення поточного ремонту дорожнього покриття вул. Кобилянської;  пров. Дзержинського (від Дзержинського,9 до Дзержинського, 13); вул. Кобилянської (від  Кобилянської,49 до вул. Калініна); вул. Калініна; вул. Ломоносова (від Ломоносова,10 до вул. Калініна); пров. 2-й Банний в м. Гадячі.

Сьогодні, 23 жовтня проводиться поточний ремонт дорожнього покриття  вулиці Кіндратенка.