Фото без описуФото без описуФото без опису

23 жовтня 2020 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради та Полтавським інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського було проведено обласний онлайн семінар-практикум «Активні технології неперервної мистецької освіти» для керівників методичних об`єднань та  консультантів з питань викладання предметів освітньої галузі «Мистецтво».

Відкрила методичний захід заступник директора з науково-методичної роботи ПОІППО ім. М.В.Остроградського Корягіна Н.В., яка зазначила про важливість вивчення предметів художньо-естетичного циклу в закладах освіти, використовуючи сучасні освітні технології. Директор КУ «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Майборода С.М. привітав усіх учасників обласного заходу та презентував стратегію розвитку новоствореної установи. Методист предметів художньо-естетичного циклу ПОІППО ім. М.В.Остроградського Халецька Л.Л. висвітлила питання роботи з молодшими школярами на уроках інтегрованого курсу «Мистецтво». Доцент кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М.В.Остроградського Жданюк Л.О. розповіла про нові підходи до навчання через гру (використання методу Шести цеглинок в освітньому просторі). Козуб Надія Петрівна - вчитель образотворчого мистецтва Розбишівської гімназії І-ІІ ступенів Сергіївської ОТГ, учасник очного ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" в номінації «Образотворче мистецтво» провела з учасниками обласного заходу онлайн майстер-клас по використанню програми Ornament.name, яка допоможе учням, усім бажаючим у створенні стилізованого вишиваного орнаменту, розробити орнамент вишивки закодованого ім’я, прізвища тощо.

Шимка Н.П., консультант вчителів освітньої галузі «Мистецтво» КУ «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради зазначила, що мистецька освіта – це освітня галузь, що спрямована на розвиток у людини спеціальних здібностей і смаку, естетичного досвіду і ціннісних орієнтацій, здатності до спілкування з художніми цінностями у процесі активної творчої діяльності.

По завершенню обласного онлайн семінару-практикуму методист предметів художньо-естетичного циклу ПОІППО ім. М.В.Остроградського Халецька Л.Л. підвела підсумки заходу, надала рекомендації для керівників методичних об`єднань та  консультантів з питань викладання предметів освітньої галузі «Мистецтво».

Підготувала   Н.П. Шимка