Привітання міського голови з 76-ю річницею вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2020 08:15

Шановні ветерани!

Дорогі жителі Гадяцької громади!

28 жовтня виповнюється 76 років з того часу, як завершилось вигнання з території України нацистських загарбників.

Цього дня ми вшановуємо величний подвиг визволителів української землі,

низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав довгоочікувану перемогу та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від нацистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і свободу. Сучасні захисники України є гідними спадкоємцями і продовжувачами ратної слави своїх дідів і прадідів.

У цей святковий день бажаю всім миру і злагоди, здоров’я і довголіття, достатку і непохитної віри в щасливе майбутнє, а також  вагомих здобутків задля процвітання, зміцнення і розбудови України.

З повагою -

міський голова В.О.Нестеренко