В Гадячі провели пам’ятний захід із нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2020 14:26

Сьогодні, 28 жовтня, виповнюється 76 років з дня вигнання нацистів з України. Дуже важливо пам’ятати про цей день, вшановувати пам’ять тих, хто боронив територію України і звільнив її від окупації в роки Другої світової війни.

За інформацією Українського інституту національної пам’яті, сукупні демографічні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939-1945 років наразі оцінюють у понад вісім мільйонів осіб. Загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 мільйонів осіб.

У м. Гадячі представники міської та районної влади, міської громадської організації ветеранів війни та праці, Гадяцького районного військового комісаріату, поклали квіти до Вічного вогню біля Меморіалу Слави у міському парку «Перемога».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, загиблих у боях за визволення України, та мирних жителів, які постраждали під час нацистської окупації.