Рішення, прийняті на шістдесят восьмій позачерговій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 03.11.2020 р.

Дата: 03.11.2020 15:19

1. Про внесення змін та доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  2. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.
  3. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально - економічного розвитку Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  4. Про внесення змін до бюджету Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  5. Про прийняття субвенції на утримання об’єктів спільного користування від Гадяцької  районної ради.
  6. Про надання дозволу на придбання службового автомобіля.