Гадяцьким ЦПРПП проведено інструктивно-методичну нараду шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Гадяцької ОТГ

Дата: 06.11.2020 14:55

4 листопада 2020 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради у приміщенні шкільної бібліотеки Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено інструктивно-методичну нараду шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Гадяцької ОТГ.

У ході заходу були обговорені проблемні питання, пов'язані з використанням та поповненням бібліотечних фондів і особливостями підписки періодичних видань у 2021 році. Окрім того, бібліотекарі приділили увагу оформленню облікових документів та формуванню даних щодо контингентів здобувачів освіти ЗЗСО Гадяцької ОТГ.

Підготувала: Н.М. Мирошниченко