Гадяцьким ЦПРПП проведено засідання динамічної творчої групи вчителів трудового навчання (технологій) «Формування творчих здібностей на уроках технічної праці

У ході заходу були обговорені методичні рекомендації Гадяцького ЦПРПП щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) у 2020/2021 навчальному році, узгоджено виконання практичної частини завдань олімпіади з трудового навчання (технологій).

Впевнені, що подібні  зустрічі  сприяють творчому спілкуванню та накопиченню нових цікавих ідей педагогічних працівників.

Підготував: В.В. Лисенко