Проведено засідання методичного об’єднання та засідання творчої групи працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської ОТГ

13 листопада 2020 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено засідання методичного об’єднання та засідання творчої групи працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської,  Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської ОТГ «Соціалізація дошкільника в контексті реалізації освітньої програми «Впевнений старт» та «Нової української школи» у онлайн-режимі.

На початку засідання методичного обєднання Майборода С.М., директор Гадяцького ЦПРПП розповів про створення та організацію роботи комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників». Психолог Гадяцького ЦПРПП Аколович Т.П. ознайомила учасників з особливостями ведення документації практичними психологами та соціальними педагогами. А також були розглянуті інші питання: «Щодо виборів голови, заступника (заступників) голови, секретаря МО» (члени методичного обєднання), «Щодо проведення моніторингів в закладах освіти», «Щодо проведення міського конкурсу по створенню медіа продукції «Здорова дитина – багата країна» (Аколович Т.П., психолог ЦПРПП), «Щодо особливостей діяльності психологічної служби та інклюзивної освіти у закладі освіти» (Коломієць О.М., практичний психолог ЗДО № 9 «Дзвіночок», Чирвон І.І., соціальний педагог Гадяцької спеціалізованої школи № 2 імені Михайла Драгоманова), «Щодо форм роботи з сімями, які перебувають у складних життєвих обставинах» (Комащук М.О., соціальний педагог Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки).

Метою засідання творчої групи було: актуалізувати знання працівників психологічної  служби  з питання  допомоги  педагогам в реалізації програми «Впевнений старт» та НУШ, надання практичних навичок у роботі з педагогами в умовах змін та інновацій. Практичний психолог ЗДО № 10 «Казка» Київська Т.В. презентувала досвід психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти в умовах реалізації програми для старших дошкільників, а Жезіцька О.А., практичний психолог  Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки ознайомила з питанням соціалізації дитини, як однієї з умов успішної адаптації до навчання в школі.

Учасники онлайн-заходу взяли активну участь у практикумі, який запропонувала керівник творчої групи Київська Т.В.   Підготувала: Т.П. Аколович

Додаткову інформацію можна запросити у Аколович Т.П., психолога комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради, тел. 3-21-28; e-mail: hadiach_cprpp@i.ua