Гадяцьким ЦПРПП проведено online-засідання методичного об’єднання вчителів історії та суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад

18 листопада 2020 року в online-режимі проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів історії та суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад.

У ході зібрання проведено вибори голови методичного об’єднання. За результатами голосування, керівником методичної спільноти вчителів історії та суспільних дисциплін обрано Бредуна Максима В’ячеславовича – учителя історії та основ правознавства Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Членами методичного обєднання обговорено актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема: щодо перенесення проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії; щодо підготовки до проведення V міського конкурсу знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край»; щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. Директор комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Майборода С.М. надав роз’яснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 та 2021 рр.

За результатами засідання вчителі історії та суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти громад отримали необхідні інформаційні і методичні матеріали.

Підготував: С.М. Майборода