ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Дата: 20.11.2020 10:08

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Сьогодні, 20 листопада, Гадяцька міська об’єднана територіальна громада  разом з всією Україною згадує ці події. О 10:00 годині відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Герої не вмирають!