Відбулася перша сесія Гадяцької міської ради восьмого скликання

  • 1011

 

20 листопада 2020 року, в умовах додержання карантину,  в приміщенні Гадяцької міської ради відбулася  перша сесія Гадяцької міської ради восьмого  скликання  яку розпочала голова Гадяцької міської територіальної виборчої комісії Миргородського району Полтавської області  Колбасіна Яна Валентинівна. Вона підбила підсумки роботи комісії та оголосила результати місцевих виборів 2020.

Відповідно до протоколу виборчої комісії про результати голосування виборів на посаду міського голови Гадяча в єдиному одномандатному виборчому окрузі, головою міської ради та очільником Гадяча вдруге обрано і зареєстровано Володимира Олександровича Нестеренка.

«Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої обов’язки», - зазначив під час складання Присяги  Володимир Олександрович Нестеренко.

Новообраними 26-ма депутатами Гадяцької  міської ради восьмого скликання визнано і затверджено:

1. Артеменка Анатолія Федоровича

2. Боцулу Олега Анатолійовича

3. Верещаку Тетяну Іванівну

4. Власенка Миколу Олексійовича

5. Власенка Яна Валентиновича

6. Гузя Анатолія Степановича

7. Долю Івана Павловича

8. Дригу Сергія Вікторовича

9. Кавун Ліану Іванівну

10. Кулик Катерину Панасівну

11. Литвиновського Сергія Миколайовича

12. Москаленко Яну Миколаївну

13. Нижника Валерія Івановича

14. Обломея Вадима Юрійовича

15. Окаянченко Ларису Володимирівну

16. Ороб’я Віктора Андрійовича

17. Підгайного Івана Олексійовича

18. Ракочія Віктора Миколайовича

19. Романюка Сергія Анатолійовича

20. Савченко Олену Сергіївну

21. Саченко Аллу Володимирівну

22. Сафонова Григорія Володимировича

23. Шаповал Віру Володимирівну

24. Шкаревського В’ячеслава Миколайовича

25. Шестерненка Дмитра Ігоровича

26. Юхименка Романа Олексійовича

На пленарному засіданні були присутні 25  депутатів міської ради восьмого скликання з 26 обраних.

Міський голова привітав новообраних депутатів з призначенням на посаду та закликав приймати рішення в інтересах жителів нашої громади, бути щирими та діяти як єдина команда.

За пропозицією міського голови та результатами таємного голосування секретарем Гадяцької міської ради обрано депутата  Верещаку Тетяну Іванівну, першим заступником міського голови затверджено Дроботю Геннадія Миколайовича, керуючим справами виконавчого  комітету міської ради – Москаленко Яну Миколаївну.

Потому новообрані депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії, а саме: внесення змін до структури та загальної чисельності Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету; про  утворення виконавчого комітету Гадяцької міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу; про постійні комісії  Гадяцької міської ради та ін.