Гадяцьким ЦПРПП проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів географії, економіки та фінансової грамотності закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіїв

Дата: 23.11.2020 15:29

20 листопада 2020 року в online-режимі проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів географії, економіки та фінансової грамотності закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад.

У ході зібрання проведено вибори голови методичного об’єднання. За результатами голосування, керівником методичної спільноти обрано Мовчана Володимира Васильовича – учителя географії Ручківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Петрівсько-Роменської сільської ради.

Членами методичного обєднання обговорено актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема: щодо перенесення проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівських олімпіад з географії та економіки; щодо організації роботи і завдань методичного обєднання та комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М. надав розяснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 та 2021 рр.

Підготував: С.М. Майборода