Проведено практикум «Психологія сім’ї» для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської ОТГ у онлайн-режимі

Дата: 27.11.2020 14:48

27 листопада 2020 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено практикум «Психологія сім’ї» для працівників психологічної служби закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської,  Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської ОТГ у онлайн-режимі.

Аколович Т.П., психолог Гадяцького ЦПРПП ознайомила учасників заходу з ознаками психологічного клімату у родині, особливостями процесу внутрішньосімейної взаємодії та психолого-педагогічного забезпечення з такою категорією учасників освітнього процесу, як батьки.

У ході практикуму учасникам було запропоновано техніки та методики роботи, спрямовані на дослідження дитячо-батьківських стосунків: методика для батьків «Сходинки», вправа «Сімя – єдиний організм».

Також Аколович Т.П. презентувала практику «Сімейна рада», яка передбачає демократичні методи, введені в сімейну систему, підвищує повагу між усіма членами сім'ї, кооперацію між ними.

Окрім цього, практичні психологи та соціальні педагоги активно включилися у виконання практики «Дні турботи», яка має на меті покращення взаєморозуміння і розвиток здорового клімату в родині.

Підготувала: Т.П. Аколович