Гадяцьким ЦПРПП проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання (технологій) закладів загальної середньої освіти

Дата: 30.11.2020 09:25

27 листопада 2020 року в online-режимі проведено установче засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання (технологій)  закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад.

У ході зібрання проведено вибори голови методичного об’єднання. За результатами голосування, керівником методичної спільноти обрано Цьот Ірину Петрівну – учителя трудового навчання Гадяцького ліцею І-ІІІ ст. № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради.

Членами методичного об’єднання обговорено актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема: щодо відміни проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівських олімпіад з трудового навчання; щодо організації роботи і завдань методичного об’єднання та комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М. надав розяснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 та 2021 рр.

Підготував: В.В. Лисенко