Гадяцьким ЦПРПП у online-режимі проведено установчі засідання методичних об’єднань вчителів української та зарубіжної словесності ЗЗСО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад

Дата: 07.12.2020 08:56

3 грудня 2020 року в online-режимі проведено установчі засідання методичних об’єднань вчителів української та зарубіжної словесності закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської і Сергіївської громад.

У ході зібрання проведено вибори голів методичних об’єднань. За результатами голосування керівником методичної спільноти вчителів української мови та літератури було обрано учителя української мови та літератури Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Шимку Ірину Петрівну; керівником методичної спільноти вчителів зарубіжної літератури учителя зарубіжної літератури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського Дуван Ірину Анатоліївну.

Членами методичних об’єднань обговорено актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема: щодо організації проведення ІІ етапу ХI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та І етапу конкурсу-захисту МАН; щодо відміни проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; щодо організації роботи і завдань комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Директор Гадяцького ЦПРПП Майборода С.М. надав роз’яснення педагогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 та 2021 рр.

Підготував: С.М. Майборода