Гадяцьким ЦПРПП проведено установчі засідання методичних об’єднань вчителів предметів природничо-математичного циклу закладів загальної середньої освіти у online-режимі

Дата: 07.12.2020 14:55

02 грудня 2020 року в online-режимі проведено установчі засідання методичних об’єднань вчителів предметів природничо - математичного циклу закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад.

Під час засідання головою методичного об’єднання вчителів математики обрано вчителя математики Гадяцького ліцею І- ІІІ ступенів №4 імені Лесі Українки  Борис С.Я., головою методичного об’єднання вчителів фізики і астрономії -  вчителя Гадяцького ліцею І- ІІІ ступенів №4 імені Лесі Українки Римар Л.П. та головою методичного об’єднання вчителів біології, хімії та екології  обрано вчителя Гадяцького ліцею І- ІІІ ступенів №4 імені Лесі Українки Лукаш В.І.

Членами  методичних об’єднань обговорено нормативні документи, які регламентують роботу вчителів предметів природничо-математичного циклу, організацію освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, залучення учнів до участі в конкурсах та науково-дослідницькій роботі, організації зовнішнього незалежного оцінювання.

Консультантом Гадяцького ЦПРПП Ємець С.М. акцентовано увагу щодо організації роботи і завдань методичних об’єднань та комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

Директор  Гадяцького ЦПРПП  Майборода С.М. надав роз’яснення педа-гогам щодо особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у      2020 та 2021 рр.