Вічно живе Шевченкове слово: у дистанційному режимі проведено ІІ (міський/районний) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • 676

Фото без описуФото без опису

Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави.

Для нашого народу «Кобзар» не просто настільна книга. Це святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.

Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця.

А з 2010 року, одинадцятий рік поспіль проводиться  Міжнародний  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід, і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури.

3 грудня 2020 року у 10 закладах загальної середньої освіти м. Гадяча та Гадяцького району у онлайн-режимі проведено ІІ (міський і районний) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проведено з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Організаційний та консультативний супровід проведення конкурсу забезпечила комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

Учасникам інтелектуальних змагань бажаємо наснаги і успіхів у підкоренні вершин навчання. Дякуємо вам, діти, за участь у конкурсі.

Про результати участі у ІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка можна дізнатися на сайті Галяцького ЦПРПП https://sites.google.com/view/hadiach-cprpp (Пункт меню «Учнівські конкурси»).

 

Підготував: С.М. Майборода